Artvin Çoruh Üniversitesi Uluslararası Sosyal Bilimler Dergisi

0 0

ARTVİN ÇORUH ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI SOSYAL BİLİMLER DERGİSİ'NE HOŞ GELDİNİZ

Dergimiz, Artvin Çoruh Üniversitesi tarafından 2015 yılından itibaren her yıl Ocak ve Temmuz aylarında olmak üzere yılda en az 2  kez yayımlanan hakemli, bilimsel  bir dergidir. Dergide sosyal bilimlerin her  alanında Türkçe ve İngilizce dillerinde, uygulamalı veya  kuramsal çalışmalara, model önerilerine,  analiz ve değerlendirmelere,  nicel ve nitel araştırmalara yer verilir. Artvin Çoruh ÜniversitesiUluslararası Sosyal Bilimler Dergisi'nin temel amacı; sosyal bilimler alanında çalışma yapan bilim insanlarının bilgi, deneyim, değerlendirme, görüş ve önerilerini paylaştıkları bilimsel bir platform oluşturmak, sosyal bilimler alanındaki çalışmalara ulusal ve uluslararası düzeyde katkıda bulunmaktır.

İndeksler: Dergimizin veri tabanlarında taranması için gerekli çalışmalar yapılmaktadır.

Duyurular

Dergimiz Yenilenmektedir

 
Dergimiz yeni sayılarında alan indekslerinde taranmak için aranan şartları karşılamak üzere yeni bir görünüm ve içerikte yayınlanacaktır.
Yayın tarihi: 2016-04-18
 

Derginin Yeni Sayısı

 
Dergimizin iki sayısı (2015-Kış ve 2015-Yaz) basılı olarak yayınlanmıştır. Üçüncü sayısının yayın hazırlıkları devam etmektedir. Dördüncü sayımızda (hakemlerin değerlendirmesi sonucunda kabul edilmesi halinde) yayınlanmasını istediğiniz makalelerinizi gönderebilirsiniz.
Yayın tarihi: 2016-04-18
 
Diğer duyurular


İletişim :

AÇÜ Uluslararası Sosyal Bilimler Dergisi

Artvin Çoruh Üniversitesi Hopa Yerleşkesi İİBF 08600 Hopa - ARTVİN

Tel       : +90 466 215 1000 (3047)

Faks    : +90 466 351 3052

E-Posta: acusbd@artvin.edu.tr